Благоустрій без канікул.

Дата: 10.04.2020 09:50

На території Ганнопільської громади проводиться благоустрій населених пунктів. В кожному старостаті організовано прибирання вулиць, автобусних зупинок, територій біля пам’ятників та адміністративних будівель, упорядковуються кладовища. Незмінна своїм традиціям наша громада й цьогоріч,фарбує електроопори вздовж автодоріг. Працівниками сільської ради проведено озеленення території, загалом висаджено 70 кущів роз та понад 60 декоративних дерев та кущів. Долучилися до благоустрою працівники навчальних закладів, працівники лісокомунального підприємства «Великоскнитське», якими було кроновано та видалено згідно з актом обстеження потенційно небезпечні дерева вуличної посадки. Кипить робота і на території Хоняківського старостату, дорожньою технікою проводиться вирівнювання обочин та ямковий ремонт доріг. На кладовищі с. Хоняків працює приватна організація по зрізанню аварійних дерев. Дякуємо старостам, керівникам фермерських господарст , активним жителям , працівникам всіх організацій громади за надання допомоги в благоустрою наших сіл.