Благодійна допомога працівникам відділення станції швидкої медичної допомоги

Дата: 07.04.2020 08:34

Фото без описуФото без описуЗавдяки спільним зусиллям до відділення станції швидкої медичної допомоги були доставлені окуляри, рукавиці, миючі та дезинфекторні засоби, гідропульт, пластикові відра з кришками- 6 шт, резинові чоботи- дві пари. Сьогодні передали захисні комбінезони та бахіли ( два комплекти) , які виготовлені із тканини мембрайт, щільність 120грм/метр, 130грм/метр. (Автоклавування 120°, 45хв, тиск 1,1атм.). Але це мізерна допомога , тому звертаємось до жителів громади ,приватних підприємців та бізнесових структур нашої громади із проханням допомогти придбати засоби індивідуального захисту для працівників нашої амбулаторії та безконтактний термометр і пульсоксиметр. Дякуємо за розуміння та співпрацю. Тільки разом ми можемо здолати цю хворобу.