ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 07.04.2020 08:28

В умовах карантину, як ніколи, потребують нашої уваги та піклування, турботи та допомоги люди поважного віку – наші батьки, дідусі, бабусі, сусіди та знайомі. Не забувайте проявити турботу, дізнатись, чим ви можете допомогти, запитати про їх самопочуття, не залишайте їх на самоті. Також ви завжди можете звертатись до наших фахівців, і ми надамо всю необхідну допомогу. Попередьте літніх людей про небезпеку, яка сьогодні, на жаль, присутня. Зробіть так, щоб вони могли максимально залишатись вдома – спитайте, яких продуктів або ліків вони потребують, принесіть їм необхідні речі, коли ви йдете в магазин та аптеку. Окрім того, регулярно дзвоніть їм та питайте про самопочуття, настрій тощо. Пам’ятайте, для літніх людей самотність та самоізоляція дається найважче! Спілкуючись з літніми людьми, розкажіть їм про основні правила та рекомендації, яких необхідно дотримуватись під час карантину (дивіться на картинці під цим дописом). Пам’ятайте і про власну безпеку, і безпеку інших. Тож, приносячи продукти або ліки, залиште їх біля дверей, дотримуйтесь дистанції у 1,5 метри. Уникайте тісних контактів, зберігаючи здоров’я ваших близьких. Залишайтесь людьми, піклуйтесь про тих, хто потребує цього, не забувайте проявляти увагу та надавати підтримку. Лише разом та з взаємною добротою та готовністю допомагати іншим ми зможемо подолати будь-які виклики та загрози!