Шахраї знову обдурюють громадян.

Дата: 01.04.2020 11:12

Тепер за новими схемами. Вони надсилають громадянам СМС-повідомлення від імені Національного банку про нібито нараховану «соціальну допомогу». Або ж телефонують і запитують чи бува Ви не отримали грошову доплату у розмірі 1000 гривень. Звичайно, після цього шахраї починають розповідати , що нарахування надійдуть лише після того, як Ви назвете останні цифри карти, чи пароль для підтвердження перерахунку грошей, тощо ….однак усе це, на жаль, пастки та обман. Ще однією схемою є так звані дзвінки з Пенсійного фонду . Зазвичай шахраї повідомляють жертві, що її пенсійне посвідчення є недійсним або старе необхідно замінити на електронне . Потім вони пропонують негайно перерахувати заощадження на нову карту, нібито відкриту на ім'я пенсіонера. Після чого, зникають разом з перерахованими коштами. Тому, працівники Славутського відділу поліції звертаються до усіх громадян з проханням : - Нікому НЕ повідомляти свої персональні дані , особливо особам, які представляються банківськими працівниками, держслужбовцями тощо. - Ні в якому разі не повідомляти реквізити своїх банківських рахунків- особливо термін дії картки та СVV. - Не впускати до свого помешкання сторонніх або малознайомих осіб. Будьте обережні та бережіть себе!!!