Автомобіль для поліцейського офіцера громади , вже на території громади.

Дата: 26.03.2020 15:23

Фото без описуСьогодні гарна новина , автомобіль для поліцейського офіцера громади , вже на території громади. В рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади 12 березня 2020р. було передано службовий автомобіль Renault Duster для Ганнопільської ОТГ. Автомобіль закріплений за дільничим, який матиме змогу швидко реагувати на випадки правопорушень та мінімізувати криміногенну «картину» громади і безпосередньо перебувати на території громади. Головним завданням поліцейського офіцера є орієнтування на потреби місцевого населення, підтримання постійного контакту з мешканцями, щоденне забезпечення порядку на своїй території та своєчасно реагувати на потреби громади. Поліцейський офіцер стане повноправним представником закріпленої громади, звітуватиме не тільки перед районним відділом поліції, а й перед своєю громадою, 80% робочого часу перебуватиме в громаді, буде доступним для вирішення проблем мешканців. Автомобіль виїхав на вулиці громад задля безпеки і спокою жителів . Гарної роботи!