Поліцейські офіцери Ганнопільської громади отримали службове авто.

Дата: 15.03.2020 13:04

Фото без описуФото без опису У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» 12 березня на площі Героїв Майдану в м. Хмельницький відбулося вручення свідоцтва та ключів від службового автотранспорту керівникам та поліцейським об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Сільський голова Маргарита Медведюк , разом з іншими головами ОТГ отримали ключі від службових автомобілів в рамках проекту “Поліцейський офіцер громади” для офіцерів, які нестимуть службу в обраних громадах. Ключі та сертифікати від 45 поліцейських машин автомобілів «Renault Duster», кожен із яких укомплектовано планшетом, принтером, аптечкою, іншими речами, які стануть у пригоді поліцейському в разі необхідності надати термінову допомогу людям, отримали представники 32 об’єднаних територіальних громад Хмельниччини. В серпні 2019 року 35 керівників ОТГ Хмельницької області підписали Меморандум про співпрацю з поліцією,в тому числі і ми, Ганнопільська громада. Згідно данного Меморандума громада отримає два офіцери , які були відібрані і пройшли стажування на Дніпропетровщині та 2 спецавтомобіля.( Другий планується отримати в червні 2020 року) Цей проєкт – це новий рівень комунікації та поліцейського сервісу. Офіцер громади мешкає на території громади, він доступний для населення, готовий вирішувати всі безпекові питання і завжди знаходиться поруч з людьми. Його завдання зробити усе можливе, щоб кожний мешканець громади почував себе захищеним і в безпеці. Керівництво об’єднаних територіальних громад взяло на себе вирішення питань щодо забезпечення поліцейських службовим приміщенням , необхідною для роботи технікою та паливно - мастильними матеріалами. Даний проєкт був реалізований завдяки спільним зусиллям, усе, що ми робимо , робимо заради людей.