Озеленення України – 2020! Приєнуйтесь!

Дата: 10.03.2020 19:32

Фото без описуОголошено старт масштабного всеукраїнського проєкту «Озеленення України». В рамках екопроєкту в Україні планують висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу і тим самим встановити рекорд країни. Висадка мільйона дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи у сотні країн світу. Ганнопільська об’єднана територіальна громада також максимально ефективно долучиться до акції! В рамках проєкту «Озеленення України», 21 березня жителі громади, волонтери, молодь, школярі висадять понад 5000 тисяч саджанців! Проєкт має на меті привернення уваги людей до відновлення екосистеми України та планети загалом, а також розвиток екологічної свідомості українців. Акцію отримує підтримку СЛП «Великоскнитське», яке надасть понад 300 садженців та СЛП «Клепачівське»– яке надасть під посадку землі лісового фонду та понад 5 000 саджанців. ЗАПРОШУЄМО усіх бажаючих жителів громади приєднатися 21 березня до всеукраїнської акції і своїми руками посадити дерево для громади.