МІС ГРОМАДИ - 2020.

Дата: 10.03.2020 15:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУ березні, коли прокидається від сну природа, теплий весняний вітер приносить Свято 8 Березня . До Міжнародного жіночого дня на базі Будинку культури с. Ганнопіль відбулася прекрасна подія – конкурс юнацької творчості «Міс громади- 2020», в якому брали участь найвродливіші, найталановитіші, найсміливіші дівчата нашої громади. За титул боролися 5 юних красунь громади. Свято краси і талантів ОТГ провели вперше. Конкурсатки демонстрували свої таланти, розум і красу, а оцінювали їх члени журі: голова комісії – Маргарита Медведюк, члени журі - Валентина Войтюк , Віра Мальчук, Світлана Гуранської, Олена Корнійчук. Учасниці представляли різні села громади, а саме с. Киликиїв – Юлія Облог, с. Клепачі – Наталія Музичук, с. Досін – Анна Мельник, с Ганнопіль – Тамара Цибуля та Вікторія Демченко. На учасниць чекали нелегкі випробування. Проте, вони готувалися до цього конкурсу завзято й наполегливо. У залі панувала доброзичлива атмосфера, кожен хвилювався та підтримував свою фаворитку. Усі дівчатка різні, але об’єднує їх одне — вони вперше пробують себе в ролі моделей, та довели, що кожна з них має не лише гарну зовнішність, але й артистичність і харизму. Визначити фаворитку журі було не просто — всі учасниці вражали. Утім, корону та титул «Міс громада 2020» отримала Тамара Цибуля с. Ганнопіль. ,«Міс чарівність» - Наталія Музичук, а також за підсумками голосування глядачів Наталія отримала перемогу в номінації «Міс глядацьких симпатій».Міс загадковість» - Юлія Облога,«Міс ніжність» - Анна Мельник, «Міс Привабливість» - Вікторія Демченко. Сільський голова Маргарита Медведюк подарувала дівчатам квіти , цінні подарунки , також привітала всіх присутніх дівчат і жінок з святом та побажала молодості і здоров'я, терпіння і любові! Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, мирного неба, міцного здоров’я.