Привітання голови Ганнопільської сільської ради МАРГАРИТИ Медведюк з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Дата: 06.03.2020 10:59

Фото без описуМилі, чарівні, найкращі наші жінки! З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою. Cаме на тендітних жіночих плечах тримається безліч найважливіших і найважчих робіт. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного села, селища, всієї держави. Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує успіхи і підтримує у тяжкі хвилини. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища. Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя. Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності. Найщиріші поздоровлення з нагоди свята хотілося б висловити жінкам-депутатам сільської ради. А нинішній депутатський корпус налічує їх 12. Низький уклін жінкам-ветеранам, учасникам бойових дій, які живуть в нашй громаді . Ваша самовідданість, героїзм, мужність і безкінечна любов подарували життя всім наступним поколінням. Напередодні свята найщиріші особливі вітання матерям, дружинам мобілізованих солдатів, які виховали справжніх патріотів України, які сьогодні захищають територіальну цілісність української держави та виборюють мир на рідній землі. Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, колеги! Завжди залишайтеся загадковими, ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у вас буде вдосталь часу. Зичу вам молодості і здоров'я, терпіння і любові! Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у роботі!