Задля спільної корисної справи.

Дата: 05.03.2020 09:01

Жителі села Довжки взялися за благоустрій кладовища: гуртом й активно. На територїї села Довжки , крім нововідведеного, є ще найстаріше кладовище, та перебуває у дуже занедбаному стані – самосійні дерева, сміття, що накопичувалося роками. Настоятель місцевого храму отець Сергій Скубченко вирішив боротися з цією проблемою та став ініціатором гарної справи . Його мета – навести тут порядок, бо це свідчить про нашу культуру та рівень духовності. Жителі села, разом зі старостою, підтримали його ідею, щодо благоустрою кладовища і долучилися до співпраці. Першими дієвими кроками було вирубування та викорчовування старих висохлих дерев, вивезення сміття, скошення бур´янів та чагарників на території старого цвинтаря. В цьому році прибирати кладовища прийшло чимало людей. Варто зазначити, що на кладовищі вже зроблений великий обсяг роботи стосовно наведення порядку, але роботи тривають. Хотілось би звернутись до мешканців села з проханням долучатись до подібних акцій та не викидати сміття на кладовищах, адже ми приходимо сюди для того, щоб вшанувати пам'ять наших близьких. Керівництво громади висловлює велику подяку о.Сергію Скубченку, старості та активним жителям села за громадську позицію.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Спасибі кожному, хто зробив свій внесок у чистоту нашого села!