В ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР!

Дата: 03.03.2020 09:26

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису02 березня 2020 року в приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки відбувся семінар-навчання з питань недопущення порушень законодавства у галузі бджільництва, попередження та ліквідації хвороб і отруєння бджіл на території Ганнопільської громади. Участь в даному заході прийняли начальник Славутської районної державної ветеринарної медицини та спеціалісти Славутського районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, перший заступник сільського голови Ганнопільської сільської ради,пасічники громади. В ході семінару-навчання було обговорено наступні питання: -профілактика та недопущення отруєння бджіл; - реєстрація та видача ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки; - про дотримання ветеринарно – санітарних правил фізичними особами при розміщенні пасіки на земельних ділянках, що їм належать, та на земельних ділянках інших власників за їх згодою; -про створення постійно діючої комісії з питань бджільництва, в тому числі щодо встановлення факту отруєння бджіл, в яку входять спеціаліст ветеринарної медицини, агроном суб’єкта господарювання, пасічник, представник громади, депутат громади; - санітарні вимоги у використанні пестицидів при обробітку сільськогосподарських культур; - санітарні вимоги при застосуванні засобів захисту рослин; - проведення весняної ревізії пасік. Під час проведення семінару-навчання відбулося обговорення вищезазначених питань. Особливу увагу учасники звернули на захист бджолосімей від впливу пестицидів при обробці полів, методи та шляхи знаходження компромісів між аграріями та пасічниками.