ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ! ВРЯТУЄМО КРАСУ РАЗОМ!

Дата: 03.03.2020 08:17

Фото без описуПерші провісники весни – первоцвіти уже дали про себе знати і чекають остаточного пробудження. У багатьох країнах підсніжник білосніжний (звичайний) і білоцвіт весняний називають ключами від весни. У Німеччині вони – снігові дзвіночки, у Великій Британії – снігові сережки, у Франції – снігобуравчики. В українців – це проліски, підсніжники, збанки, ряст. Як символи весни і емблеми оновлення природи покриють незабаром розсипи первоцвітів лісові галявини, заквітчають землю ніжними барвами і, замилувавшись в котре цим дивом природи, хочеться жити і творити добро для ближнього. Але разом із весняною природою прокидаються від зимової сплячки і збирачі квітів, які у великій кількості заготовляють їх і збувають тим, хто ще не усвідомлює важливості збереження довкілля, хто сприяє квітковому бізнесу заради короткочасного споглядання провісників дикої природи. Особливо багато продається цих квітів напередодні 8 Березня. Хоч перші весняні квіти в’януть просто на очах, хочеться доторкнутись до них, відчути подих рідної природи. Цією статтею ще раз хочемо привернути увагу тих, хто, не зважаючи на заборону збору і продажу первоцвітів, які занесені до Червоної книги України, все ж таки намагаються займатись «квітковим промислом». Порушники притягаються до адміністративної відповідальності, а продукція конфіскується.