Фестиваль читців "Живи, Кобзаре, в пам'яті людській"

Дата: 20.02.2020 14:59

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису20 лютого у бібліотеці Ганнопільської сільської ради відбувся фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням. Головне завдання заходу - популяризація творчої спадщини генія української літератури Т.Г.Шевченка, виявлення обдарованої молоді, осмислення краси художнього слова, вшанування пам'яті видатного українця. У фестивалі взяли участь 13 учасників із 6 навчальних закладів Ганнопільської громади. Усі вони були гарно підготовлені. Варто відзначити актуальність обраного літературного матеріалу та вдало підібраний музичний супровід. У програмі прозвучали пісні на слова Т.Шевченка у сучасній обробці. Діти переглянули презентацію про цікаві факти з життя поета, взяли участь у вікторині. Всіх читців було відзначено подарунками від Ганнопільської сільської ради, які вручила голова Маргарита Іванівна Медведюк. Але конкурс є конкурс. За результатами виступів учнів призові місця посіли: молодша вікова категорія - Поночовна Софія, учениця 7 класу Малоскнитського НВК. старша вікова категорія - Чапайло Вікторія, учениця 8 класу Малоскнитського НВК. Вітаємо всіх учнів, бажаємо успіхів переможцям на обласному фестивалі.