Відбулися заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в ГАННОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 20.02.2020 14:42

День вшанування подвигу учасників Революції гідності та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для учнів Ганнопільської громади став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу. 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих на Майдані та воїнів АТО хвилиною мовчання. І під звуки неймовірно тужливої української пісні «Пливе кача» передавали з рук до рук лампадку, як свідчення незгасимого вогню пам’яті про Небесну сотню та гордості за подвиг синів і дочок українського народу. Ісьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!