Відбулися заходи до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в ГАННОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 20.02.2020 14:42

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДень вшанування подвигу учасників Революції гідності та звеличення пам’яті Героїв Небесної сотні для учнів Ганнопільської громади став справжнім уроком сили духу і стійкості українського народу. 20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих на Майдані та воїнів АТО хвилиною мовчання. І під звуки неймовірно тужливої української пісні «Пливе кача» передавали з рук до рук лампадку, як свідчення незгасимого вогню пам’яті про Небесну сотню та гордості за подвиг синів і дочок українського народу. Ісьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!