21 лютого 2020 року відбудеться сесія Ганнопільської сільської ради.

Дата: 18.02.2020 10:29

Фото без опису21 лютого 2020 року відбудеться відбудеться 48а сесія Ганнопільської сільської ради VII скликання. Місце проведення – Ганнопільська сільська бібліотека. Пленарне засідання відбудеться одразу по завершенню засідання депутатських комісій, яке розпочнеться о 10:00годині.

Порядок денний:

ВИРІШИЛА: 1. Затвердити для розгляду сорок восьмої сесії сільської ради сьомого скликання наступний порядок денний:

1.1. Про затвердження порядку денного сорок сьомої сесії сьомого скликання ІНФОРМУЄ: сільський голова Медведюк М.І.

1.2. Про внесення змін до сільського бюджету Ганнопільської сільської ради на 2019 рік. ІНФОРМУЄ: головний спеціаліст-фінансист Чмелюк О.А.

1.3. Про затвердження розпоряджень виданих у міжсесійний період. ІНФОРМУЄ: головний спеціаліст-фінансист Чмелюк О.А.

1.4. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ганнопільської сільської ради на 2020 рік. ІНФОРМУЄ: перший заступник сільського голови Поногайбо В.І.

1.5. Про звіт голови сільської ради про роботу Ганнопільської сільської ради в 2019 році. ІНФОРМУЄ: сільський голова Медведюк М.І.

1.6. Про затвердження Положення про порядок компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян ІНФОРМУЄ: спеціаліст відділу надання соціальної допомоги вдома СМИЧОК Л.О.

1.7. Про затвердження Меморандуму про співпрацю у сфері відшкодування пільг за пільговий проїзд окремих категорій громадян ІНФОРМУЄ: спеціаліст відділу надання соціальної допомоги вдома СМИЧОК Л.О.

1.8. Про затвердження структури та чисельності апарату Ганнопільської сільської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ІНФОРМУЄ: секретар ради Трач Н.В.

1.9. Про передачу транспортного засобу на баланс відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму ІНФОРМУЄ: заступник сільського голови Власюк В.М.

1.10. Про затвердження Програми організації громадських робіт на 2020 рік ІНФОРМУЄ: секретар ради Трач Н.В. 1.11. Про затвердження Програми “Запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Ганнопільська сільській раді на 2020-2024 роки.” ІНФОРМУЄ: перший заступник сільського голови Поногайбо В.І. Земельні питання: ІНФОРМУЄ: головний спеціаліст-землевпорядник: Томчаківський О.О.

1.12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Славутським РайСТ . 1.13. Про продовження договору оренди земельної ділянки Юрчук Л.С. кадастровий номер: 6823984900:01:004:0001

1.14. Про продовження договору оренди від 16.08.2014 року згідно рішення сесії Малоскнитської сільської ради №1 від 09.02.2014 ; кадастровий номер земельної ділянки:6823984900:01:004:0001

1.15. Про продовження дії договору оренди нежитлового приміщення ФОП Юрчук Людмилі Сергіївні.

1.16. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки

. 1.17. Про затвердження проекту землеустрою, та передача земельної ділянки в користування на умовах оренди гр. Лопушку Сергію Івановичу

1.18. Про припинення користування та передачу земельних ділянок в землі запасу сільської ради.

1.19. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

1.20. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

1.21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

1.22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

1.23. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок.

1.24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки.

1.25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

1.26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).

1.27. Про скасування в рішення сесії №34-40/2019 від 27 березня 2019 року «Про надання в користування на умовах оренди не витребуваних та непереоформлених земельних ділянок для ТОВ СГП «Дніпро».

1.28. Про скасування в рішенні сесії №21-47/2019 пункту 1.9 Горбачевській Надії Анатоліївні від 24 грудня 2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

1.29. Про скасування рішень сесії Ганнопільської сільської ради 7 скликання від 25 вересня 2018 року

1.30. РІЗНЕ: інформація секретаря ради Трач Н.В. що здачі e-декларацій.