Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Дата: 18.02.2020 08:16

Фото без описуОсь і завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проходив протягом двох днів 9 та 16 лютого в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Основними завданнями конкурсу стали виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, вміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції. Вітаємо з перемогою ученицю 11 класу Киликиївського НВК Радченю Олену, яка посіла третє місце у секції "Прикладна математика" (педагогічний керівник - Радченя Любов Миколаївна). Щиро пишаємось ученицею нашої громади, і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин!