15 ЛЮТОГО – ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ ДЛЯ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ.

Дата: 14.02.2020 15:42

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану. Вони пройшли пекло цієї війни і не поповнили списки загиблих. Вони і є тією пам`яттю, що пише історію. 14 лютого 2020 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Ганнопільській ОТГ проведено урочистий захід, щоб згадати імена учасників бойових дій і щоб пом'янути тих, хто загинув в афганській війні, яка назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. В цей знаменний день слова вітання та подяки звучали від сільського голови Маргарита Медведюк та заступника сільського голови Валентини Поногайбо. Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам`яті імена воїнів-афганців. Схилимо ж голову перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. Хвилиною мовчання воїни-афганці та гості дійства вшанували пам'ять загиблих в Афганістані земляків та відвідали могилу загиблого земляка із села Понора Конончук Івана Миколайовича.Ми пам'ятаємо і завжди будемо пам'ятати про кожного нашого загиблого співвітчизника. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.