Дата: 12.02.2020 16:30

14 лютого в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day). Це одне з наймолодших свят в календарі. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам. Шановні мешканці Ганнопільської громади: якщо Ви маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними, – збагатіть їх гарними побажаннями і подаруйте нашим бібліотекам! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Усі книги, подаровані нашій бібліотеці, будуть оформлені в окрему книжкову виставку. Не залишайтесь байдужими – добрі справи робити приємно!