Ми діти твої, Україно!

Дата: 09.02.2020 15:02

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуМи діти твої, Україно! Під таким гаслом 7 лютого 2020 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої освіти Ганнопільської сільської ради, який проходив у Ганнопільському будинку культури. У різножанровій програмі взяли участь понад 50 вихованців, які продемонстрували вокальні, інструментальні, хореографічні та літературно-мистецькі жанри. На виставку декоративно-ужиткового мистецтва були представлені експонати, оформлені відповідно до техніки: вироби з тіста, в'язання гачком, витинанки, вироби з сірників, художня вишивка, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, лозоплетіння та інша техніка. Огляд засвідчив, що педагогічними колективами проведена відповідна робота по створенню умов для розвитку учнівської художньої самодіяльності, пошуку юних талантів і обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної творчості, пісні, фольклорного дійства. Репертуар виконавців, збагатився творами патріотичного спрямування, творами сучасних українських авторів, зросла їх виконавська майстерність і сценічна культура. По завершенню концерту до глядачів та всіх присутніх звернувся Власюк В.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Ганнопільської сільської ради, який щиро подякував колективам та керівникам за підготовлені номери.