Засідання виконкому.

Дата: 24.01.2020 14:12

24 січня під головуванням  Ганнопільського  сільського голови Маргарити Медведюк відбулось засідання виконавчого комітету сільської ради. Крім членів виконкому на засіданні були присутні перший заступник сільського голови Валентина Поногайбо та спеціалісти відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На порядок денний було винесено ряд питань, серед них – про неналежне виконання своїх  обов’язків батьками з неблагополучних сімей.

Також члени виконкому затвердили перспективний план роботи виконкому на 2020 рік та план роботи на І квартал. Піднялий питання встановлення площі пасовищ по селах Ганнопільської сільської ради. Переглянули режим роботи закладів торгівлі. Одне з питань стосувалось заходів по забезпеченню протипожежної безпеки населення на території сільської ради. Крім цього було розглянуто ряд земельних питань.