ЯКИЙ ШТРАФ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗАПЛАТИТИ ЗА НЕОФОРМЛЕНОГО ПРАЦІВНИКА У 2020 РОЦІ.

Дата: 24.01.2020 14:10

Фото без опису       З 1 січня мінімальна заробітна плата становить 4723 грн. Відповідно зросли і штрафи для роботодавців. Відтак, за неоформленого працівника доведеться сплатити фінштрафу 141 690 грн. У разі виявлення інспекторами фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (4723 х 30 =141 тис. 690 грн). У такому ж розмірі інспектори штрафуватимуть у випадку: оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві; виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.