Підтримали ініціативу.

Дата: 11.12.2019 08:56

І не просто підтримали, а й зробили все задля того, аби гарні задуми стали реальністю! Нещодавно до Ганнопільського сільського голови Маргарити Медведюк звернувся уродженець с. Малий Скнит, гравець футбольної команди згаданого населеного пункту Максим Сучок з проханням допомогти у придбанні нової форми для малоскнитських футболістів. За активного сприяння Маргарити Іванівни кошти на це виділив директор ПАТ "Славутський хлібозавод" Іван Панчук.
Дизайнерська компанія з Маріуполя, розробивши дизайн замовленого спортивного одягу, виконала замовлення. Відтепер під час спортивних поєдинків малоскнитську команду яскраво вирізнятиме з-поміж інших не тільки вправна гра, а й нова форма із зображенням символіки Ганнопільської громади!