До школи з радістю та комфортом!

Дата: 10.12.2019 08:53

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні ранок розпочався з гарної новини – нещодавно придбаний шкільний автобус ATAMAN, прибув з заводу виробника ПАТ «Черкаський автобус» до Ганнопільської об’єднаної територіальної громади.
На сьогодні парк шкільних автобусів налічує 4 одиниці. У 2017 році було придбано перший, протягом останніх двох - ще три автобуси. Щойно придбаний транспортний засіб передано у Великоскнитський НВК – другий за кількістю учнів в громаді, тож організованим підвезенням буде охоплено близько 80-ти вихованців навчально-виховного комплексу ( в тому числі й дошкільнят) з сіл Рівки та Нараївка.
Новенький шкільний автобус відповідає всім вимогам безпеки, розрахований на 31 місце, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож за комфорт та безпеку учнів можна не хвилюватися.