ЦНАП - це доступно та зручно!

Дата: 09.12.2019 09:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису         У цьому змогли переконатися перші відвідувачі нещодавно відкритого ( 3-го грудня 2019 року) Центру у Ганнополі. Зручне розташування поблизу транспортних шляхів поруч дає змогу легко до нього дістатися. Та найбільшою перевагою, а, відтак, і головною метою створення ЦНАПів є можливість отримати широкий спектр адміністративних послуг в одному приміщенні. На сьогодні затверджено більше 120 послуг, які надаватиме ЦНАП Ганнопільської сільської ради. В числі найпоширеніших земельні та паспортні послуги, видача довідок різного характеру та соціальні послуги.
        Новий ЦНАП облаштований для обслуговування людей з особливими потребами (пандус, спеціальні пристосування у вбиральні). У фойє є комфортна зона відпочинку. У Центрі є дитячий куточок для клієнтів, що приходять з дітьми. Є також спеціальне робоче місце для відвідувачів , безкоштовне підключення до Інтернету (WiFi). Але новий ЦНАП – це не лише комфортне приміщення. Це сучасна техніка і найновіше програмне забезпечення.Та головне – тут працюють висококласні толерантні фахівці, які проконсультують і нададуть необхідні послуги, адже саме якісне надання адміністративних послуг жителям є своєрідним іспитом Ганнопільської громади на спроможність. А, з огляду на вдалий старт, тут налаштовані рішуче на втілення всіх своїх планів та задумів!