Центр надання адміністративних послуг в Ганнополі відкрито!

Дата: 03.12.2019 09:20

Ця непересічна подія відбулась 3 грудня. На урочистий захід зібралось чимало гостей: керівництво району в особі голови Славутської районної ради Леоніда Радзивілюка та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Мельника, директор Славутського міськрайонного центру зайнятості Сергій Пономарьов, начальник Славутського районного центру соціального захисту Мар’яна Гринько, начальник ЦНАП Славутської райдержадміністрації Тетяна Мороз, голова Крупецької ОТГ Валерій Михалюк, голова Берездівської громади Віктор Васьківський, заступник голови Улашанівської ОТГ Олексій Лавренчук та представник будівельної  компанії –підрядника «Мажестік» Валерій Гловатський, керівники фермерських господарств,  депутати Ганнопільської сільської ради, старости та мешканці громади.

Як кожна сім’я радіє збудованій власній оселі, так і наша дружна сільська родина пишається суттєвими змінами на краще: адже ця оновлена адміністративна будівля має надзвичайно важливе значення для об’єднаної громади. Ідея створення центру надання адміністративних послуг та задум реконструювати саме це приміщення належали голові Ганнопільської сільської ради Маргариті Медведюк, тож саме з вітальної промови Маргарити Іванівни розпочалась офіційна частина заходу. Чимало гарних слів почули господарі і від почесних гостей.

Народна мудрість каже: «Без Бога ні до порога.» За давнім звичаєм чин освячення приміщення здійснив настоятель Святомихайлівського храму отець Георгій. Далі гості мали можливість ознайомитися з роботою центру – екскурсію установою їм провела заступник сільського голови Валентина Поногайбо.

Яскравим доповненням урочистого заходу стали пісні у виконанні вокального ансамблю «Джерело», в їх числі і прем’єрне виконання гімну Ганнопільської громади.