16 днів проти насильства.

Дата: 29.11.2019 14:25

В рамках щорічної акції «16 днів проти насильства»  в загальноосвітніх закладах Ганнопільської громади проводяться тематичні заходи. Так, 29 листопада у Довжківському та Великоскнитському навчально-виховних комплексах було проведено захід на згадану тематику для старшокласників. Його підготували  та провели спеціалісти відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Ганнопільської сільської ради. Почесними гостями зустрічі були спеціалісти служби у справах дітей Славутського району.

Підлітки дізнались про те, що таке насильство, розібрали його види. Також було проведено анкетування, яке мало на меті виявлення випадків булінгу у школі та насильства у сімї. Загалом, зустріч допомогла привернути увагу її учасників до такого незручного для обговорення явища як насильство.