Дбати про благоустрій стає доброю традицією в Ганнопільській громаді.
Приємно відзначити, що «глобальне» прибирання навесні з місячника переросло в піврічник і навіть більше! Адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад , одного ентузіазму замало, адже чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями керівництва громади та її жителів. В більшості населених пунктів вже здійснено прибирання сільських кладовищ, замінено лампи вуличного освітлення, що вийшли з ладу, здійснено благоустрій територій, силами працівників місцевої пожежної охорони знято аварійні дерева. Керівництво громади висловлює вдячність всім, хто долучився до прибирання, окрема подяка керівникам ФГ «Перлина Полісся» та СФГ«Клепачі» за надану спецтехніку.