Вітаємо з професійним святом!

Дата: 01.11.2019 12:10

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашу чуйність і турботу відчувають широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною людей, яким ви допомагаєте долати труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашньому дні.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконана, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи — соціального захисту людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, порозуміння і затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії!

З повагою,

Голова Ганнопільської сільської ради