Нова дидактика для початкової школи.

Дата: 10.10.2019 14:20

Фото без описуФото без описуФото без опису     Кабінет початкових класів сучасних загальноосвітніх навчальних закладів – це шкільне приміщення, оснащене новітніми засобами навчання та обладнанням, що забезпечує ефективну організацію навчально – виховного процесу. Основним завданням для вчителя – є створення за допомогою обладнання інформаційно – предметного середовища, яке максимально допомагатиме йому у виконанні роботи. Створити таке середовище для початкових класів навчальних закладів Ганнопільської громади допомагає придбання різноманітних дидактичних матеріалів. Так, нещодавно додатково було придбано комплекти наочно-дидактичних матеріалів, які будуть використовуватись не тільки в класах, що займаються за програмою НУШ, а й у всій початковій школі.