Найкращі привітання з нагоди професійного свята.

Дата: 10.10.2019 12:10

Фото без описуФото без опису

9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку всіх країн світу. Цей день без перебільшення можна назвати святом усіх людей, адже нині всесвітня поштова мережа є найбільшою мережею фізичної доставки в світі.  Приємно усвідомлювати, що попри активне використання нових засобів передачі інформації, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, приваблює населення доступністю, традиційністю та надійністю   (особливо в сільській місцевості ), долає відстані та єднає людей у будь-яких куточках світу. З нагоди професійного свята працівників усіх відділень поштового зв’язку Ганнопільської громади привітали працівники сільської ради: побажали процвітання , натхнення , здоров’я та   професіоналізму. Вручили їм пам’ятні та солодкі подарунки, а кращих працівників галузі було відзначено ще й  грамотами .