Колишніх вчителів не буває...

Дата: 08.10.2019 11:33

А якщо так, то особливої уваги та вдячності у день професійного свята заслуговують ті, хто не один десяток років плідної, сумлінної праці віддав освітній галузі. Вчителів, що  знаходяться на заслуженому відпочинку, у Ганнопільській громаді налічується сімдесят сім осіб. З нагоди Дня вчителя кожен з них від імені сільського голови Маргарити Медведюк  отримав пам’ятний подарунок та щирі  слова вітань.  Потай витираючи сльози,  винуватці свята дякували за небайдужість та увагу. . Дехто намагався у відповідь пригостити смаколиками та чаєм. Дехто ділився спогадами, з яких, власне, і складається зараз вся їхня  трудова доля.  Ніяковіючи через занадто простуватий вигляд ( бо багатьох ми застали за домашніми сравами та на присадибних ділянках), господарі були привітними та ввічливими - у кожному слові чи жесті читалась та природна інтелигентність, яка й вирізняє з-поміж інших справжнього вчителя!