Як в Ганнопільській громаді свято відзначали...

Дата: 28.08.2019 11:29

Лагідне серпневе сонечко, яке таки перемогло ранішній дощ, ніби символізувало про початок урочистостей з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Розпочалось святкування із ходи Гідності, учасники якої урочисто пронесли найбільший прапор громади центральною алеєю Ганнополя. З найбільшими Державними святами присутніх привітала секретар Ганнопільської сільської ради Наталія Трач. Разом із заступником сільського голови Віктором Власюком вони відзначили почесними грамотами та пам’ятними подарунками воїнів АТО та найактивніших жителів громади. Далі свій пісенний і танцювальний талант гостям свята дарували учасники концертної програми.
Продовжив святкування фестиваль «Смачна країна – Україна», в рамках якого кожна сільська рада Ганнопільської ОТГ мала представити та «захистити» свій намет. Без перебільшень, мешканцям нашої громади у цьому немає рівних! Оригінально та зі смаком оформлені намети, національні українські страви, що можуть задовільнити кулінарні потреби найвибагливішого гурмана і найдзвінкіші голоси щедрих «господарів», що запрошували всіх гостей фестивалю поласувати різноманітними смаколиками. А ще всі охочі смакували запашною рибною юшкою та кулішем, приготовленими прямо під час свята.
Як і завжди, популярністю користувався аквагрим – цього разу він був у національних кольорах. Наприкінці заходу його учасники охоче робили пам’ятні фото біля тематичної фотозони.
На жаль, важко передати словами національний колорит та самобутню атмосферу, що панували у Ганнополі того дня. Можливо, найяскравіші моменти, що знайшли відображення на світлинах, допоможуть читачеві зрозуміти сутність широкої та щирої української ДУШІ! Допоки живе ВОНА, доти й житиме Україна!