Наш коровай - найкращий!

Дата: 23.08.2019 10:40

Саме так оцінили витвір кулінарного мистецтва, представлений Ганнопільською ОТГ  на урочистому заході,  присвяченому 28-й річниці Незалежності України.  Кожна з громад Славутського району мала нагоду продемонструвати свої кулінарні вміння, частуючи гостей національними смаколиками. Намет Ганнопільської громади, що був зроблений у вигляді української хати,  вирізнявся різномаїттям представлених страв та виробами декоративно-ужиткового мистецтва.  Як і годиться, зустрічали гостей  із запашним короваєм!

«Смачній» частині свята передувала офіційна: до присутніх з вітальним словом звернулися керівники району та чотирьох громад, що створено на теренах Славутчини,  вітали кращих трударів району, серед них і трьох мешканців Ганнопільської ОТГ. Завершилось святкування концертною програмою за участю художніх колективів всього району. Нашу громаду гідно представив вокальний ансамбль «Джерело».