"Медовий спас".

Вже стало гарною традицією відзначати свято меду у Ганнопільській громаді. Не став винятком і 2019 рік. 14 серпня у с. Рівки  відбулось святкове дійство за участю пасічників, дітей, молоді та всіх поціновувачів солодкого продукту. Почесним гостем  свята стало керівництво Ганнопільської  сільської ради в особі секретаря Наталії Трач, заступника сільського голови Віктора Власюка та спеціалістів  відділів.

Ведучі заходу переповіли присутнім цікаві історії,  пов’язані зі святом. А свій талант гостям подарували вихованці Великоскнитського НВК та учасники вокальної групи працівників культури «Джерело». Найсмачнішою частиною святкування стало частування всіх присутніх млинцями з маком та медом, пирогами,  кулішем та рибною юшкою.