ДОЛУЧИСЬ ДО АКЦІЇ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»!

Дата: 14.08.2019 12:04

Вже невдовзі шкільний дзвоник оголосить про початок захопливої подорожі учнівської юні Країною знань. Для всіх батьків серпень – час активної підготовки дітей до школи. Але для багатьох сімей придбати навіть найнеобхідніші речі виявляється непростим завданням. Тож з 1 серпня в Ганнопільській ОТГ стартувала благодійна акція «Готуємо дітей до школи», метою якої є допомога сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, підготувати дітей до школи.

Шановні мешканці громади, не залишайтесь осторонь доброї справи! Придбані Вами канцелярські товари, речі чи надані матеріальні кошти допоможуть дітям пільгових категорій нарівні зі своїми однолітками почати новий навчальний рік!  Прохання до всіх небайдужих громадян звертатись у відділ соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, який знаходиться за адресою: с. Ганнопіль, вул. Корецька, 63 (приміщення інклюзивно-ресурсного центру).