Вітаємо з професійним святом!

Дата: 09.08.2019 10:41

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей. Обрана вами професія вимагає особливих умінь та навичок, адже ви працюєте із особливими пацієнтами: від найменших домашніх улюбленців до великої рогатої худоби. Від вашої роботи залежить не лише функціонування галузі – сільського господарства, а й  соціально-економічний розвиток громади, району та країни в цілому.

Впевнені, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю людей.

Тож прийміть слова щирої вдячності за наполегливу та віддану працю. Нехай незмінними супутниками вашої справи будуть високий професіоналізм, уважність і терпіння. Добробуту вашим родинам, злагоди та Божого благословення, міцного здоров’я, гарного настрою, мирного неба над Україною.

З повагою виконавчий комітет та голова

Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк