Усі на море!

Дата: 09.08.2019 10:36

Захопливою подорожжю та яскравим відпочинком означилось літо-2019 для дітей пільгових категорій Ганнопільської громади. Оздоровлення на базі відпочинку в селищі Залізний Порт (Херсонська обл..) їм організували керівництво та відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Ганнопільської сільської ради. У червні на Чорному морі оздоровилась 21 дитина, зараз ( з 04 по 11 серпня) триває другий оздоровчий заїзд. 35 дітей мають чудову нагоду не лише гарно відпочити на морському узбережжі, попірнати та позасмагати, а й отримати незабутні враження на різноманітних атракціонах! Напевно, найкращим доказом є яскраві фото із усміхненими дитячими обличчями!