Засідання 44-ї сесії Ганнопільської сільської ради.

Дата: 07.08.2019 15:12

07 серпня відбулось пленарне засідання 44-ї сесії Ганнопільської сільської ради сьомого скликання під головуванням секретаря сільської ради Наталії Трач. На порядок денний сесії було винесено 18 питань. Зокрема: про внесення змін до сільського бюджету Ганнопільської сільської ради на 2019 рік, про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Також депутати затвердили проект «Капітальний ремонт електричного опалення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради.  Крім цього на розгляд депутатів було винесено питання про затвердження Комплексної Програми  підтримки Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджету Ганнопільської сільської ради на 2019 рік та питання про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Розглянули депутати й ряд земельних питань.

У «різному» присутні заслухали інформацію заступника голови Ганнопільської сільської ради Віктора Власюка щодо оптимізації бібліотечної мережі.

По всіх означених питаннях депутати проголосували одноголосно, було винесено відповідні рішення.