Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Увага! З 1 серпня заборонено ловити раків!

В період з 1 серпня по 30 вересня в Хмельницькій області розпочинається друга линька раків, тому Управлінням Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області видано Наказ № 55-од від 26.07.2019 року "Про встановлення заборони на лов раків на період другої линьки у рибогосподарських водних об'єктах Хмельницької області".
За вилов раків в зазначений період на порушника може чекати адміністративна відповідальність, як за ч. 3 ст. 85 КУпАП (штраф - 170 грн), так і за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф - від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів).
Також, залежно від ступеня завданих збитків, передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом). Дана стаття передбачає накладення штрафу в розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього добутого.
Крім штрафу за незаконний вилов, правопорушнику нараховується такса для обчислення розміру відшкодування шкоди за кожного виловленого рака у розмірі 25,5 грн за одну особину.« повернутися до списку новин