Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Не допустіть пожежі!

З метою попередження пожеж у природних екосистемах та забезпечення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей керівництво Ганнопільської сільської ради доводить до відома мешканців громади інформацію щодо неприпустимості спалювання сухостою, сухої трави, дерев та сміття.
Випалювання сухої рослинності має згубний вплив на стан навколишнього природного середовища, адже призводить до руйнування екосистеми (знищення рослин, комах, птахів та тварин), забруднення атмосферного повітря, погіршення якості грунту. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період.
Пожежі можуть виникати у лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях та інших територіях. Що призводить до зниження захисних та водоохоронних властивостей лісу, знищуються лісові масиви, забруднюється атмосфера, порушується тепловий баланс, а в окремих випадках знищуються будівлі та гинуть люди.
Закликаємо мешканців Ганнопільської громади суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у спекотний період! Варто нагадати також, що спалення сухої рослинності забороняється законодавством України та передбачає адміністративну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.« повернутися до списку новин