Виїзний прийом та схід села Досін.

Дата: 09.07.2019 09:31

Фото без описуФото без опису

У середу, 03 липня, в с. Досін відбулись схід села та виїзний прийом мешканців керівництвом Ганнопільської сільської ради. Найгостріше стояло питання низької напруги в електромережі, якої недостатньо для роботи більшості побутових електроприладів та світильників. Вся проблема полягає в слабкій потужності трансформатора, який знаходиться на господарському дворі за межами села. Модернізація електрообладнання потребує чималих фінансових вкладень. Спільно вирішили за допомогою звернутися до народного депутата Романа Мацоли та в Хмельницькобленерго.
Також потребувало вирішення питання щодо виділення земельної ділянки під пасовище. Тож було обрано уповноважену особу, яка здійснюватиме оформлення всіх необхідних документів для створення громадського пасовища та здійснення оренди. Мешканці Досіна підняли також питання про відновлення роботи в селі закладу торгівлі. На це та інші болючі питання селяни отримали об’єктивні відповіді від керівників сільської ради.