Фінансова підтримка СОК

Дата: 09.07.2019 09:26

Міністерство аграрної політики та продовольства України пропонує фермерським господарствам скористатися бюджетною фінансовою підтримкою у 2019 році, яка надається через регіональну комісію з питань надання фінансової підтримки СОК (сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи), утворену структурним підрозділом облдержадміністрації, що забезпечує виконання функцій з питань агропромислового розвитку. СОК наступних напрямів діяльності: молочарського, м’ясного, плодово-ягідного, овочевого, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин. Держава компенсує 70% вартості придбаної техніки та обладнання вітчизняного виробництва без ПДВ, але не більше ніж 3 млн грн., за умови оплати СОК повної вартості та ПДВ за придбані у поточному році техніку та обладнання.
Три кроки для отримання СОК фінансової підтримки:
1. СОК купує техніку, обладнання, визначені у Переліку https://minagro.gov.ua/ua , оформляє її відповідно до законодавства.
2. СОК подає до регіональної комісії з питань надання фінансової підтримки СОК:
- Заявку
- Пакет документів.
3. СОК отримує кошти на свій банківський рахунок.