Як у Ганнопільській громаді святкували Івана Купала

Дата: 08.07.2019 14:15

7 липня у Ганнопільській об'єднаній територіальній громаді відбулося святкування одного з наймістичніших свят - Івана Купала.
Купальські віночки, запальні танці, щира народна пісня, дитячі усмішки і розваги, гадання і пошук квітки папороті - усе це, і не тільки, було присутнє на заході Івана Купала, що було організоване Ганнопільською ОТГ.
Присутні аплодували та підспівували виконавцям концертної програми і приймали участь у цікавих конкурсах, за перемогу в яких отримували приємні подарунки.
Дівчата опускали на воду вінки, а хлопці стрибали через вогнище.
Були й інші розваги: солодка вата, морозиво та смаколики.
Ганннопільська сільська рада дякує усім, хто взяв участь у підготовці та проведенні свята Івана Купала.