Методоб'єднання вчителів початкових класів.

Дата: 07.06.2019 13:44

Фото без описуФото без описуФото без опису

6-го червня у Ганнопільській сільській бібліотеці відбулось засідання методоб’єднання вчителів початкових класів загальноосвітніх закладів Ганнопільської ОТГ. Основна увага педагогів була зосереджена на підведенні підсумків роботи за новою Концепцією освіти (НУШ). Нова Українська Школа - -  реформа середнього шкільництва Міністерства освіти і науки. Передбачає створення школи, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів. Добіг завершення навчальний рік, протягом якого усі першокласники країни, а в їх числі і першачки Ганнопільської громади, навчались за докорінно новими стандартами. Під час роботи МО вчителі  початкових класів проаналізували позитивні та негативні сторони нової Концепції, окреслили плани на наступний навчальний рік. Ще в ході роботи обговорили закупівлю комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів та меблів. До слова, усі вчителі, які набиратимуть перший клас на 2019-2020 навчальний рік, підвищили свою кваліфікацію згідно Концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».