41 сесія Ганнопільської сільської ради

Дата: 15.05.2019 14:39

Фото без описуФото без описуФото без опису

15 травня у приміщенні Ганнопільського сільського будинку культури відбулось пленарне засідання 41 сесії Ганнопільської сільської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, більшість з яких – земельні. В числі першочергових на розгляд було винесено питання про реорганізацію Малоскнитського НВК «Дошкільний навчальний заклад-середня загальноосвітня школа І—ІІІ ст.» Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області. Також в ході роботи сесії депутати розглянули питання про внесення змін до сільського бюджету Ганнопільської сільської ради на поточний 2019 рік, прийняли рішення про зміни в програмі соціально-економічного та культурного розвитку, розглянули проект рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» Крім цього було прийнято рішення про утворення пасовища поза межами населеного пункту с.Довжки. По всіх питаннях, що розглядались, депутати проголосували одноголосною згодою, було винесено відповідні рішення.