Ганнопільська громада
Хмельницька область, Славутський район

Створено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП

Дата: 06.05.2019 10:09
Кількість переглядів: 667

Фото без опису

 Урядом підтримана ініціатива Міністерства соціальної політики України та прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною».

  Цим Порядком визначено механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров’я та реабілітаційним закладам  будь-якої форми власності.

  Перелік закладів охорони здоров’я,  реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ, та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами.

  Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу». Заяву закладу охорони здоров’я, реабілітаційної установи слід надсилати на поштову адресу Фонду : 04050, м.Київ, вул. Глибочицька,72, або на електронну адресу secretarfszi@ukr.net. Також у цьому розділі  розміщені методичні рекомендації щодо реалізації Порядку (інформаційні матеріали, питання-відповіді, інфографіка тощо).

https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь