Конкурс "Кращий читач"

Дата: 17.04.2019 15:46

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

17 квітня в Ганнопільській сільській бібліотеці відбувся захід «Кращий читач». Його учасниками стали переможці аналогічних  шкільних конкурсів. Цього дня до місця проведення завітали  діти шести навчально-виховних комплексів громади  та сільські бібліотекарі.

Юні читачі завзято ділилися своїми враженнями щодо прочитаних ними книжок, закликаючи інших до їх читання. Ще і малі, і  дорослі учасники зібрання радо взяли участь у пізнавальних вікторинах. У підсумку, вітаючи юних любителів книги, Ганнопільський сільський голова Маргарита Медведюк та начальник відділу освіти, молоді, культури, спорту та туризму Віктор Власюк побажали їм і надалі йти по життю з книгою, а зі свого боку пообіцяли поповнювати бібліотечні фонди новою дитячою літературою. На завершення заходу на згадку про участь в ньому всі юні учасники отримали пам’ятні подарунки.