Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

До відома особистих селянських господарств

Департамент агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації доводить до відома особистих селянських господарств (ОСГ) інформацію про проведення конкурсу на надання часткової компенсації вартості придбаної установки індивідуального доїння у 2019 році.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання ( включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 23 березня 2017 року № 19-11/2017 (сайт Департаменту агропромислового розвитку  www.apr.adm-km.gov.ua).

Власники ОСГ, які отримали часткову компенсацію по вище вказаному напрямку у 2017 та 2018 роках, участь у конкурсі в поточному році не можуть приймати. Оскільки фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат за вказаним напрямком один раз на 5 років.

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2019 року.

Заявка та супровідні документи приймаються за адресою: 29000 м.Хмельницький, вул.Свободи, 70. Департамент агропромислового розвитку.« повернутися до списку новин