Юні науковці Ганнопільської громади.

Дата: 15.04.2019 09:38

З метою залучення учнівської молоді до наукової діяльності у 2016 році було створено наукове товариство «Пошук Ганнопільської громади», де свої наукові роботи мають змогу представляти учні 3-8 класів. Цьогоріч  власними науковими спостереженнями ділилось 16 вихованців навчально-виховних комплексів громади. В результаті компетентне журі на чолі з начальником відділу освіти, культури та спорту Віктором Власюком визначило переможців.

Так, перше місце здобули учень 7 класу Киликиївського НВК Олександр Харчук та учениця 3 класу Клепачівського НВК Дарина Юрчук. Володарями другого стали дві учениці знову ж таки Киликиївського навчально-виховного комплексу Петрук Марія (7 клас) та Борей Ангеліна (6 клас). Почесне третє місце виборов учень 4 класу Довжківського НВК Ілля Добринчук. Всі учасники заходу від імені керівництва громади отримали заохочувальні подарунки. Вітаємо переможців та всіх учасників заходу та зичимо нових перемог в науковій галузі!