День тиші

Дата: 29.03.2019 12:14

До уваги політичних партій, які здійснюють свою діяльність на території Ганнопільської ОТГ!

Нагадуємо про те, що на підставі п.2 ст.57 Закону України «Про вибори Президента України», передвиборча агітація закінчується о 24 годині останньої пятниці перед днем виборів. Так,відповідно до Закону, забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборчих агітаційних матеріалів у ЗМІ, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, іншої друкованої агітації, публічні заклики голосувати  або не голосувати за кандидатів, а також публічна оцінка діяльності цих кандидатів. Також напередодні і в день голосування забороняється проведення масових акцій, вистав , демонстрації фільмів і телепередач від імені кандидатів та місцевих організацій партій – суб’єктів виборчого процесу. Крім того, до закінчення голосування забороняється публікація результатів опитування громадської думки щодо виборів.

З метою недопущення порушень виборчого законодавства під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року просимо припинити агітаційні заходи та демонтувати передвиборчі агітаційні матеріали завчасно.